Nie podpisany formularz cenowy

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
bitter
Posty: 687
Rejestracja: 23 maja 2007, 10:15

Post autor: bitter » 09 mar 2012, 14:39

Witam.

Przetarg na dostawę poniżej progów. Dostawa jednorazowa w ciągu 12 dni.

W ofercie Wykonawca ma podpisany formularz ofertowy gdzie znajduje się ogólna cena netto i brutto oferty, oświadczenia. Formularz cenowy w którym jest wyceniony cały asortyment nie został przez Wykonawcę podpisany. Co zrobić z tym fantem?

pozdrawiam

Janusz
Posty: 6557
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 09 mar 2012, 15:37

Raczej nie da się tego uratować a uzupełnić tym bardziej.

bitter
Posty: 687
Rejestracja: 23 maja 2007, 10:15

Post autor: bitter » 11 mar 2012, 18:12

Jaki artykuł wchodzi tutaj w grę? Pierwszy raz mam taką sytuację :/.

Janusz
Posty: 6557
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 11 mar 2012, 21:23

Nie można uznać, że dokument ten jest prawidłowo złożony. Formularz stanowi element oferty, w związku z tym powinien mieć formę pisemną.
Brak formy pisemnej art 82.2.

bitter
Posty: 687
Rejestracja: 23 maja 2007, 10:15

Post autor: bitter » 11 mar 2012, 21:36

art 89 ust. 1 pkt 1 czy art. 89 ust 1 pkt 8?

ODPOWIEDZ