Umowa na pods. art. 4 pkt. 8

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
szpital.ped.zp
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2007, 11:42

Post autor: szpital.ped.zp » 28 cze 2007, 9:27

Chcemy zawrzeć umowę na zakup artykułów biurowych z firmami już przez nas wybranymi w drodze ogłoszenia (nie stosowaliśmy ustawy pzp - kwota zamówienia jest niewielka). Czy w treści umowy mogę napisać, że jest ona zawarta na podstawie art. 4 pkt. 8 czy tego nie pisać?

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 28 cze 2007, 9:32

Można napisać, że na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy Pzp wartość zamówienia nie przekracza równowartości kwoty 14000 euro i w związku z tym nie zastosowano procedury przewidzianej w powyższej ustawie.

ODPOWIEDZ