Wadium

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
Posejdon
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2010, 19:12

Post autor: Posejdon » 23 maja 2010, 11:34

Jeśli mamy zamówienie podstawowe z uzupełnieniem to moje pytanie, od czego liczymy wadium ? Czy od całości zamówienia tj. zamówienia podstawowego z uzupełnieniem, czy od samego zamówienia podatawowego bez uzupełnienia bo zgodnie z art. 45 ust. 5a Jeżeli zamawiający przewiduje udzielenie zamowień uzupełniających, o ktorych mowa w art.
67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub art. 134 ust. 6 pkt 3 i 4, określa kwotę wadium dla wartości zamowienia
podstawowego. Przepis ust. 4 stosuje się odpowiednio. Jak mam to rozumieć.

Janusz
Posty: 6561
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 23 maja 2010, 17:49

Już sobie odpowiedziałeś na pytanie, wadium ustalasz od zamówienia podstawowego.

ODPOWIEDZ